Новини

 • 2014-08-27 08:01:23

  Cвято традиційної української кухні «Гостинна Україна»

  30 та 31 серпня 2014 року з 13:00 до 16:00 Cвято традиційної української кухні «Гостинна Україна» ЗАПРОШУЄ киян та гостей столиці на відпочинок, спілкування, дегустацію. У програмі свята: · Виступи фольклорних ансамблів та народних колективів · Театралізована програма, конкурси, змагання. Глядачі отримають цікаву інформацію про традиції української кухні, напоїв та культуру їх вживання. · Майстер-класи. · Презентації продукції українських кухарів. Спеціальний гість свята – Етно-гурт «Ярра» м. Київ, у програмі якого українська традиційна музика з точки зору молодих митців.
 • 2014-08-22 10:15:04

  Марафон військово-патріотичної пісні «Червона калина»

  23 серпня 2014 року до Дня Державного прапора і Дня Незалежності України Національний музей народної архітектури та побуту України разом зі співорганізаторами, серед яких Українське жіноче об’єднання ім. Ольги Басараб та Олени Теліги, Українська стрілецька громада в Україні, Фундація ім. Євгена Коновальця й Андрія Мельника проводитиме марафон військово-патріотичної пісні «Червона калина» і круглий стіл (науково-практичний семінар мистецького (фольклорного) клубу) на тему «Вкраїнська патріотична пісня як чинник націєтворення». Події приурочені до 100-річчя від часу створення стрілецького маршу «Ой, у лузі червона калина», що став ґімном січового стрілецтва, пісенним символом боротьби за самостійну Україну.
 • 2014-08-13 07:00:16

  Фестиваль Тур-фест

  Сьогодні Україна знаходиться на етапі «перезавантаження», в тому числі перезавантаження свідомості, світогляду, національної самоідентифікації. Ми стали на європейський шлях розвитку держави і суспільства, де цінності та культурна складова мають вирішальне значення. Ми прагнемо зробити свій внесок у розвиток євроінтеграційних процесів в Україні. Європа відкрила для себе Україну. Ми хочемо відкрити для України Європу з її культурним різноманіттям, донести її привабливість під новим кутом зору Тур Фест – це інтерактивний театралізований експрес-тур країнами Європи, який відбудеться 23-24 серпня на День Незалежності України в Національному музеї «Народної архітектури і побуту України Пирогово» за підтримки МЗС України, представництв посольств та культурних центрів країн Європи. Місце проведення фестивалю обрано не випадково. Музей у Пирогові — це найбільший в Європі музей «просто неба» з найповнішим етнографічним зібранням нашої держави.