Новини

 • 2014-07-30 06:46:07

  Владика Богдан (Дзюрах) молився з дітьми Донеччини і Луганщини

  У неділю, 27 липня, владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, відвідав дитячий табір у київському Національному музеї народної архітектури та побуту України, де відпочивають діти з Донеччини і Луганщини, а також діти учасників АТО з різних регіонів України. Разом із владикою Богданом до дітей навідалися о. д-р Роман Мірчук, парох парафії УГКЦ у Віппані (США), о. Андрій Хім’як та с. Лаврентія, СНДМ.
 • 2014-07-27 07:25:52

  Виставка «РИБАЛЬСТВО» (із фондової збірки НМНАПУ)

  На виставці представлені переважно експонати, зібрані у різних районах Полісся, а також на Полтавщині, півдні України та на території Гомельській області республіки Білорусь. Це рибальське знаряддя, яке датується різними роками XX століття – від початку й до 80-х рр. XX ст. Їхати до Національно музею народної архітектури та побуту України від м «Виставковий центр» тролейбусом № 11, маршрутним таксі №458 від м. «Вокзальна», Деміївська», « Виставковий центр". Від м. «Лук’янівська» маршрутним таксі № 496. Екскурсійний віддділ – (044) 526-24-16. Час роботи виставки: 12.00-17.00, вихідні: пн, пт.
 • 2014-07-15 06:33:00

  ПЕРШИЙ ЛІТНІЙ ЕКО-ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ В МУЗЕЇ У ПИРОГОВІ: УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ, ОЗДОРОВЛЕННЯ, СПОРТ, НАВЧАННЯ І ВІДПОЧИНОК В УНІКАЛЬНОМУ ФОРМАТІ

  «РОДОВІД січ» - унікальний дитячий табір у Києві – в Національному музеї народної архітектури та побуту України! Це місце створене для оздоровлення та відпочинку, розвитку у дітей самодисципліни, звитяги, спортивних та корисних життєвих навичок, духу, самопізнання. Для створення цих можливостей організатори, серед яких значаться видатні діячі України, забезпечили не лише унікальне етнографічне середовище, а й передбачили екологічне харчування, екскурсії, новаторську навчальну програму.