Новини

 • 2015-07-03 07:58:40

  Івана Купала -2015

  6 липня 2015 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України відбудеться яскраве народне свято – Івана Купала. Це свято припадає на день літнього сонцевороту, тому символізує народження літнього сонця — Купала, і тим самим завершує панування весняного сонця — Ярила. В цей час небесне світило перебуває у куполі — найвищій небесній точці, тому дні тоді найдовші, а ночі — найкоротші. Головні персонажі свята - Купало та Марена, які уособлюють чоловіче (сонячне) і жіноче (водяне) божества.
 • 2015-06-29 10:01:15

  Відкритий лист віце-прем’єр міністру Культури В. Кириленку від козлика Сметанки

  Шановний пане Міністр! П’ятнадцятого червня цього року я з працівниками музею у Пирогові проводив під стінами очолюваного Вами міністерства культури пікет. Усі вимоги пікетувальників були написані великими буквами на доступній мові. Більше того, Вашому заступнику перед об’єктивами телекамер було роз’яснено про наші вимоги припинити неподобства, започатковані міністерством у нашому музеї. Ви у підсумку зробили усе точнісінько, але навпаки. Тому я, білий козлик Сметанка, звертаюсь до Вас, шановний пане міністр, з відкритим листом, де спробую ще раз доступно роз’яснити Вам наші вимоги.
 • 2015-05-13 03:58:40

  До уваги відвідувачів музею!

  Серед частини відвідувачів виникла думка, що музей є парком розваг з велосипедними атракціонами. Тому адміністрація музею змушена повідомити відвідувачів, що з 12 травня 2015 року обмежується кількість велотуристів, які бажають подорожувати по території музею. На сьогодні музей не готовий прийняти велику кількість велосипедистів. У зв’язку з цим адміністрація музею змушена підвищити вартість вхідних квитків на територію НМНАПУз власними велосипедами.