Новини

 • 2014-09-23 08:15:58

  «Свято школяра»

  27-28 вересня 2014 року запрошуємо завітати до Національного музею народної архітектури та побуту України на «Свято школяра». В останні вихідні вересня на маленьких гостей Музею та їхніх батьків чекає цікава, весела та пізнавальна програма: виступи дитячих колективів і солістів, бандуристів, сопілкарів та читців, цікаві конкурси з призами, майстер-класи з гончарства, вибійки, кукурудзо- та соломоплетіння, виготовлення ляльки-мотанки, розпису печива тощо.
 • 2014-09-04 07:08:46

  Навчальний семінар «Охорона нематеріальної культурної спадщини України: критерії, вимоги та методи інвентаризації».

  02 жовтня 2014 року відбудеться другий навчальний семінар з питань охорони нематеріальної культурної спадщини для працівників закладів культури «Охорона нематеріальної культурної спадщини України: критерії, вимоги та методи інвентаризації». Ціль семінару – надати інформацію з питань впровадження в Україні положень Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини та познайомити з методами інвентаризації цієї спадщини відповідно до рекомендацій ЮНЕСКО.
 • 2014-09-17 07:09:48

  «День Батька» у Музеї в Пирогові

  21 вересня 2014 року о 13-00 у Національному музей народної архітектури та побуту України відбудеться захід «День Батька». Всенародний День Батька в незалежній Україні ще порівняно молоде свято - його затвердили лише 18-го вересня 2009-го року за рішенням Всеукраїнського громадського комітету за підтримки сім'ї та відповідального батьківства. Цього року Музей вперше долучається до цього свята і запрошує киян та гостей міста привітати свої татусь у затишному місці Києва – у Музеї в Пирогові! Під час святкування відбудеться концертна програма за участю аматорських та фольклорних колективів, «Лісова пісня», «ТеРРа» фольклорний колектив «Зілля» та інші музикальні групи, які виступатимуть з військо-патріотичними піснями.