Новини

 • 2014-09-17 07:09:48

  «День Батька» у Музеї в Пирогові

  21 вересня 2014 року о 13-00 у Національному музей народної архітектури та побуту України відбудеться захід «День Батька». Всенародний День Батька в незалежній Україні ще порівняно молоде свято - його затвердили лише 18-го вересня 2009-го року за рішенням Всеукраїнського громадського комітету за підтримки сім'ї та відповідального батьківства. Цього року Музей вперше долучається до цього свята і запрошує киян та гостей міста привітати свої татусь у затишному місці Києва – у Музеї в Пирогові! Під час святкування відбудеться концертна програма за участю аматорських та фольклорних колективів, «Лісова пісня», «ТеРРа» фольклорний колектив «Зілля» та інші музикальні групи, які виступатимуть з військо-патріотичними піснями.
 • 2014-09-15 06:57:58

  МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ УКРАЇНСЬКО-ГРУЗИНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СВОЇ. УКРАЇНА+ ГРУЗІЯ»

  20 вересня 2014 року у чудовому місці – на території Національного музею народної архітектури та побуту України , найбільшого скансену Європи, відбудеться свято добра, краси та дружби - українсько-грузинський фестиваль «Свої. Україна+Грузія», усі кошти від якого підуть на благодійні цілі: допомогу постраждалим солдатам АТО та дітям з території бойових дій. Сторінки новітньої історії підтверджують те, що наші країни успішно продовжують багатовікові традиції братніх відносин. Благодійний фонд «Благомай» запрошує до наймальовничішого місця Києва, де за підтримки Посольства Грузії в Україні та асоціації грузинів в Україні «Іберіелі» відбудеться фестиваль, кожен з майданчиків якого стане справжнім відкриттям для відвідувачів, адже допоможе пізнати культуру України та Грузії, по-новому поглянути на життя цих двох країн Початок програми о 14-00 Концерт з 17-00 до 20-00.
 • 2014-09-04 07:08:46

  Навчальний семінар «Охорона нематеріальної культурної спадщини України: критерії, вимоги та методи інвентаризації».

  02 жовтня 2014 року відбудеться другий навчальний семінар з питань охорони нематеріальної культурної спадщини для працівників закладів культури «Охорона нематеріальної культурної спадщини України: критерії, вимоги та методи інвентаризації». Ціль семінару – надати інформацію з питань впровадження в Україні положень Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини та познайомити з методами інвентаризації цієї спадщини відповідно до рекомендацій ЮНЕСКО.