Новини

 • 2014-04-12 03:38:10

  Виставка «Духовні скарби Карпат»

  З 15 квітня до 15 травня 2014 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України працює виставка «Духовні скарби Карпат» на хаті Барвінкове Ужгородського району Закарпатської області в експозиції «Українське село 60-х-70-х рр.» Художні промисли Карпат — це яскравий витвір українського генія, адже саме в косівській кераміці, дерев’яному різьблені, вишиванці та виробах зі шкіри втілилось відвічне бажання народу наблизитись до досконалої краси в навколишньому оточенні, визначило функціонування такого феномену, як ужиткове мистецтво в середовищі оздоблення екстер’єру та інтер’єру і здобуло визнання в усьому світі.
 • 2014-04-04 13:10:10

  «Обливаний понеділок. Веснянки, гаївки» в НМНАПУ.

  З року в рік на експозиції «Закарпаття» біля церкви Божої Матері Покрови 1792 року, що знаходиться в Національному музеї народної архітектури та побуту України, на другий день Великодня збирається громада та молодь на святу літургію. Прихожани греко-католицької церкви разом із своїми дітьми, онуками, друзями та родичами відвідують стародавній храм, щоб потішити душу і заспокоїтися від присмаку родинного свята в цей непростий та неспокійний час. Ось і цього року 21 квітня співробітники музею запрошують всіх охочих порадіти ясному сонечку, скуштувати смачної великодньої паски та послухати веснянки: Запрошуємо всіх 21 квітня на 11.00 год. до церкви Божої Матері Покрови, на експозицію «Закарпаття». Завжди раді Вас бачити!
 • 2014-03-30 22:55:36

  Пропозиції щодо проведення дитячих програм у музеї «Вивчаємо Україну»

  У Національному музеї народної архітектури та побуту України ( с. Пирогів) року провести для школярів молодших та середніх класів програму «Вивчаємо Україну» ( протягом теплого періоду).